Eesti
English

Eesti saatkonnas toimus heategevusüritus koerte varjupaiga toetuseks

05.12.2013

22. novembril toimus Eesti saatkonnas heategevusüritus toetamaks loomakaitse organisatsiooni Dog Organization Georgia (D.O.G.).

Inimesed, kes on Gruusias käinud, teavad kuidas kodutuid koeri ja kasse võib siin kohata igal tänavanurgal. Dog Organization Georgia eesmärk on leida sellele olukorrale leevendust omades Lisli järve ääres koerte varjupaika, kus elab veidi enam kui 30 koera. Kõik D.O.G. varjupaiga koerad on steriliseeritud/kastreeritud ning loomulikult ka vaktsineeritud. Kahe ja poole tegutsemise aasta jooksul on kodu leitud enam kui 70 koerale. 2013 suvel Gruusiat külastanud rahvusvaheline loomakaitse organisatsioon Mayhew International tunnistas D.O.G. varjupaiga parimaks Gruusias (siinse viie varjupaiga seast), kuna varjupaik oli puhas ning koerad olid terved ja õnnelikud.

22. novembril korraldas Eesti Saatkond Tbilisis heategevusürituse kogumaks raha Dog Organization Georgiale. Heategevusüritusel, millel osales enam kui 70 inimest, toimus kontsert ning heategevuslik oksjon.

Pirjo ja Priit Turk / D.O.G 2013 // autor Melissa Wener Stonehilloksjon / D.O.G 2013 // autor Melissa Wener StonehillNoor Gruuasia pianist / D.O.G 2013 // autor Melissa Wener Stonehill
Photos by Melissa Wener Stonehill

TopBack

© Eesti Suursaatkond Tbilisis Likhauri Turn 4, Saburtalo, 0171 Tbilisi, Gruusia tel. +995 32 2365 122, e-mail: tbilisisaatkond@mfa.ee, tbilisi.consular@mfa.ee